FOYER

Aktualności

„#[+#@!? (słowo na G)” bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej!

www.sztukawspolczesna.org

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. 


W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Michał Centkowski, Adam Karol Drozdowski, Andrzej Lis, Kamila Łapicka, Jakub Papuczys, Joanna Puzyna-Chojka.


www.sztukawspolczesna.org


#slowo_na_g #TUF #teatr #ukladformalny

Error 40 i 4

ERROR 40 i 4

PRZEPRASZAMY, STRONA W BUDOWIE!

Szanowni Państwo, w tym przytulnym zakątku Internetu powstaje strona naszej trupy. Póki co nie ma tutaj tych wszystkich bajeranckich gadżetów, które mają inne strony, ale za to my nie mamy w związku z tym kompleksów (a właściwie programisty, bo jest za drogi...).

Zapraszamy szczególnie pod zakładkę projekty gdzie już czekają na Państwa opisane spektakle i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości! Na czas modernizacji zapraszamy na naszą stronę w serwisie Facebook, gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje na temat TUF-u.

(Lubisz to?)


001+

Szanowni Państwo,

Teatr Układ Formalny to zespół funkcjonujący w ramach struktury fundacji, tj. organizacji pozarządowej. Działamy w interesie publicznym, a nie prywatnym, na rzecz kultury, a nie w celu osiągnięcia zysku.

Z tego względu zwracamy się do wszystkich przyjaciół i sympatyków naszej działalności o rozważenie wsparcia naszych działań poprzez darowizny celowe lub na działalność statutową.

Będziemy wdzięczni za każdą przelaną złotówkę!

 Fundacja „Teatr Układ Formalny”

ulica Legnicka 65

54-206 Wrocław

Idea Bank S.A.

80 1950 0001 2006 0003 6695 0002